MELEK CAVE HOTEL

Feel Home

Konuklar için çamaşır makinesi, Çocuk bakıcısı, Havlu değiştirme, Sağlık hizmetleri, Klasik kapıcı hizmeti , Ekspres check-out, Ticaret merkezi, Sekreterya hizmeti, Çarşaf sağlanır, Kapıcı, Bahçe teras, Çatı bahçesi, Girişlerde güvenlik kamerası, Lobide güvenlik kamerası, Özel park yeri, Yürüme mesafesinde park yeri, Yolcu otobüsü park yeri, Hiking (uzun yürüyüş) patikası, Kablosuz internet, Ücretsiz kablosuz internet, Teras, Güneş terası, Kütüphane, Sigara içilebilir alan, Oda temizliği ve Restoran.

Servislerimiz

 

Çocuk bakıcısı, Sağlık hizmetleri, Klasik kapıcı hizmeti , Ekspres check-out, Araba kiralama, Bisiklet kiralama, Herkese açık internetli bilgisayar, 24-saat oda servisi, Fotokopi, Ticaret merkezi, Sekreterya hizmeti, Faks ve Çarşaf sağlanır

Bölgemize olan yol güzergahları aşağıdaki gibidir.

Ege Bölgesi: Afyon – Konya – Aksaray – Nevşehir
Adana: Pozantı – Niğde – Nevşehir
Antalya: Manavgat – Konya – Aksaray – Nevşehir
Karadeniz: Samsun – Çorum – Yozgat – Nevşehir
melek-cave-hotel-kapi-2

Peri bacaları ile çevrili tarihi Göreme’nin merkezinde bulunan Melek Cave Hotel sıcak bir ortam, ücretsiz kablosuz internet erişimi ve kahvaltının dahil olduğu rahat mağara odalar sunmaktadır.Melek Cave’deki her oda kayalardan oyulmuştur ve bireysel bir şekilde döşenmiştir. Temiz ve modern banyo imkanlarının ve TV’nin tadını çıkarabilirsiniz.

 

Her sabah, Melek Otelin güzel terasında ücretsiz kahvaltı servis edilir. Ortak salon dinlenmek ve diğer misafirlerle sohbet etmek için rahat bir ortam sunmaktadır.Tesisin içten sahipleri benzersiz ve size özel servis keyfini yaşamanız için bölge hakkındaki bilgileri paylaşmaktan keyif alırlar.

Ayrıca otogardan otele ücretsiz bir transfer de mevcuttur.

Melek Otel aracılığıyla bir balon yolculuğu ayarlayabilirsiniz. Bisikletle bölgeyi keşfedin veya otel aracılığı ile araba kiralayın. Göreme Açık Hava Müzesi’ne kısa bir yürüyüş yapın.Etkinliklerle dolu bir günden sonra, Melek Cave Hotel bahçesinde dinlenin ve seçtiğiniz bir bardak içeceğin tadını çıkarın.

en_USEnglish

Contact

Gafeli Mah. Ünlü Sok. No:28 / 50180 Göreme, Nevsehir Türkiye

| +90 537 201 03 02
| +90 384 271 22 23

| info@melekcave.com